Auto nojumes

Moderni. Eleganti. Funkcionāli un stabili.
Auto nojume ir ražota no vieglas un izturīgas alumīnija konstrukcijas. Alumīnija auto nojumes ir ilgmūžīgas un noturīgas pret koroziju (ražotāja garantija 10 gadi). Nojumes raksturo to elegantais un mūsdienīgais dizains, maksimāla stabilitāte un funkcionalitāte. Dizaina auto nojume ir vienkārši uzstādāma. Nojumes konstrukcijas jumts ir no siltumu apsorbējoša materiāla, 100% aizsardzība pret UV stariem, 50% aizsardzība pret infrasarkano starojumu – tas aizsargās Jūsu auto no saules staru un laika apstākļu nelabvēlīgās ietekmes. Lietus ūdens tiks efektīvi novadīts, pateicoties auto nojumes konstrukcijā integrētai noteksistēmai. Nojume ir salanoturīga un izturīga pret krusu. Vēja izturība līdz 152 km/h (atkarībā no modeļa). Nestspēja līdz 150/ kg uz m² (atkarībā no modeļa).

Nojumes

Skatiet svarīgāko informāciju: visi modeļi, tehniskie parametri, kā arī ieguvumi, ko sniedz auto nojumes apkopoti viegli pārskatāmā veidā.

Šajā mājaslapā izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot mūsu vietni, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Sīkfailu politika.