Sīkfailu politika

Šī tīmekļa vietne labāk darbojas, ja tiek izmantoti sīkfaili. Sīkfaili ir faili, kas tiek saglabāti jūsu interneta pārlūkā un kurus lielākā daļa tīmekļa vietņu izmanto, lai palīdzētu personalizēt lietotāja pieredzi tīmeklī. Sīkfaili tiek izmantoti, lai apmeklētājam atvieglotu navigāciju tīmekļa vietnē. Tie tiek saglabāti datorā un aktivizēti, kad apmeklētājs atgriežas attiecīgajā tīmekļa vietnes sadaļā. Sīkfaili datorā tiek saglabāti tikai īslaicīgi, un tie pazūd, kad tīmekļa pārlūks tiek aizvērts. Ja apmeklētāji vēlas izvairīties no sīkfailiem, viņi var mainīt pārlūka iestatījumus, lai bloķētu sīkfailu lejupielādi. Informācija, kā to izdarīt, ir pieejama tīmekļa pārlūka palīdzības sadaļā. Sīkfailu bloķēšana pasliktina navigāciju tīmekļa vietnē.

 

Sīkfaila nosaukums(-i)

Veids

Lietošanas nolūks

__utma,

__utmb,

__utmc,

__utmz,

 

Izsekošana

Šie sīkfaili ļauj saskaitīt lapas apmeklējumus un datplūsmas avotus, lai varētu izmērīt un uzlabot vietnes darbību, izmantojot Google Analytics nodrošināto pakalpojumu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja jūs izvēlēsities atļaut sīkfailu lietošanu, tiks apkopoti tikai vispārīgi dati (piemēram, apmeklējuma datums un laiks); šī informācija netiks izmantota, lai identificētu lietotāja personu. Mēs paturam tiesības izmantot šādus vispārīgus datus statistiskiem nolūkiem un mūsu darbības uzlabošanai tīmeklī.

KONFIDENCIALITĀTE

Jūs varat izmantot MS Hansa, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību (SIA) tīmekļa lapu, neatklājot personas informāciju. MS Hansa, SIA apkopo personas datus tikai tad, ja jūs tos iesniedzat. Šādi dati tiks izmantoti tikai tādam nolūkam, kādam jūs tos iesniedzāt. Visus jūsu iesniegtos datus, kuri attiecas uz jums personiski un kurus MS Hansa, SIA uzglabā, varat pārskatīt un, ja nepieciešams, labot. Turklāt jūs varat jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu par jūsu personas datu turpmāku izmantošanu.

Sīkfaili

Šī tīmekļa vietne labāk darbojas, ja tiek izmantoti sīkfaili. Sīkfaili ir faili, kas tiek saglabāti jūsu interneta pārlūkā un kurus lielākā daļa tīmekļa vietņu izmanto, lai palīdzētu personalizēt lietotāja pieredzi tīmeklī. Sīkfaili tiek izmantoti, lai apmeklētājam atvieglotu navigāciju tīmekļa vietnē. Tie tiek saglabāti datorā un aktivizēti, kad apmeklētājs atgriežas attiecīgajā tīmekļa vietnes sadaļā. Sīkfaili datorā tiek saglabāti tikai īslaicīgi, un tie pazūd, kad tīmekļa pārlūks tiek aizvērts. Ja apmeklētāji vēlas izvairīties no sīkfailiem, viņi var mainīt pārlūka iestatījumus, lai bloķētu sīkfailu lejupielādi. 

Informācija, kā to izdarīt, ir pieejama tīmekļa pārlūka palīdzības sadaļā. Sīkfailu bloķēšana pasliktina navigāciju tīmekļa vietnē.

 

Sīkfaila nosaukums(-i)

Veids

Lietošanas nolūks

__utma,

__utmb,

__utmc,

__utmz,

Izsekošana

Šie sīkfaili ļauj saskaitīt lapas apmeklējumus un datplūsmas avotus, lai varētu izmērīt un uzlabot vietnes darbību, izmantojot Google Analytics nodrošināto pakalpojumu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja jūs izvēlēsities atļaut sīkfailu lietošanu, tiks apkopoti tikai vispārīgi dati (piemēram, apmeklējuma datums un laiks); šī informācija netiks izmantota, lai identificētu lietotāja personu. Mēs paturam tiesības  zmantot šādus vispārīgus datus statistiskiem nolūkiem un mūsu darbības uzlabošanai tīmeklī. Dotajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā “cookies”). Sīkdatne ir neliela teksta datne, ko mājaslapa saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājaslapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Jūsu datoru vai mobilo ierīci nākamajās  pmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties Jūsu iestatījumus (teksta lielumu, valodu u.c.) un uzlabot lietotāja ērtības. Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājaslapā www.aboutcookies.org. Sīkdatņu dzēšanas gadījumā Jums manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet tīmekļa vietni, un turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies.

Šajā mājaslapā izmanto sīkdatnes. Turpinot pārlūkot mūsu vietni, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Sīkfailu politika.